Юрій Чевордов: "Перевірила стан справ в Ізюмському районі, де вирішуємо..."

Юрій Чевордов в facebook:

Перевірила стан справ в Ізюмському районі, де вирішуємо проблеми, що накопичувалися роками. В цьому році майже на 20 обєктах проводяться будівельні та відновлювальні роботи. Об этом сообщает pravdada.in.ua со ссылкой на СМИ.

Триває капітальний ремонт мосту через Сіверський Донець. Міст довжиною 210 м., який є одним з найбільших в області, не ремонтувався 17 років та знаходився в аварійному стані. Ми знайшли можливість для його відновлення і плануємо завершити реконструкцію вже у серпні. Інша багаторічна проблема - стан дор ... оги через м.Ізюм. 30 років без капітального ремонту. Просто жах. Але вже у вересні у місті буде нова і якісна дорога. Працюємо над цим. Далі. Дуже важливо. Ми наполегливо боролися за вирішення проблеми щодо стану дороги Чугуів-Ізюм-Словянськ. Нарешті, декілька днів тому, прийнято рішення надати державне фінансування на капітальне відновлення цієї зруйнованої дороги. Доручила обласній Службі автомобільних доріг після проведення необхідних процедур негайно розпочати роботи.

Продовжуємо вирішувати питання щодо забезпечення мешканців району якісною питною водою. Почали займатися реконструкцією Букінського водопроводу минулого року, завершити плануємо в цьому. Понад 40 років цього не робилося.

Один з найважливіших обєктів - це міська лікарня. Саме в Ізюмській лікарні було врятовано не одне життя наших захисників. Тому іншого рішення бути не може - в лікарні буде проведений капітальний ремонт! Потрібно зробити утеплення корпусу, замінити вікна та двері, провести ремонт покрівлі, внутрішніх приміщень і палат. Допоможемо й з медичним обладнанням.

Ще з багатьох питань будемо допомагати району, тому що тільки комплексний підхід забезпечує результат.Юрій Чевордов
Юрій Чевордов
Юрій Чевордов


ТОП новости

Вход

Меню пользователя